Kategorie
 • Kupię™ bilet [10]
   - Bilet lotniczy [0]
   - Bon, voucher [0]
   - Kino [0]
   - Koncert [2]
   - Pozostał‚e [0]
   - Sport [1]
   - Teatr [0]
   - Transport naziemny [0]
   - Wycieczka [0]
 • Sprzedam bilet [184]
   - Bilet lotniczy [0]
   - Bon, voucher [0]
   - Kino [0]
   - Koncert [0]
   - Pozostałe [113]
   - Sport [1]
   - Teatr [1]
   - Transport naziemny [4]
   - Wycieczka [1]
Statystyki
Online: 2
Online zalogowanych: 0
Ogłoszeń: 194

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego we Wrocławiu

Dodał(a): 602467891


Cena: 99zł
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Telefon: 693220902

Wyświetleń: 60
Napisz wiadomość

Awaria kosiarki, a tu środek sezonu? Potrzebujesz wysokiej jakości piły spalinowej, a Twoja nie działa? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu sprzętu ogrodowego ATI Garden we Wrocławiu.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do firm, jacy dbają o ogród i życzą sobie komfortowej pracy. Naszą branżą jest w dodatku naprawa maszyn i sprzętów ogrodniczych od producentów wielu marek zapewniając stuprocentowe bezpieczeństwo na podst. wieloletniego doświadczenia, które pozyskujemy nieprzerwanie od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego roku.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także kosiarek z siedziskiem. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, między innymi: Briggs & Stratton czy GGP. Salon sprzętu ogrodniczego zapewnia rywalizujące ceny oraz satysfakcję z usług i produktów. Dodatkowo nasza oferta opiera się na dystrybucji stacjonarnej oraz internetowej. W naszym sklepie znajdziemy kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, oraz inne sprzęty niezbędne przy pracy w ogrodzie. Zarządzamy też wypożyczalnią, by w okazyjnej cenie wyposażyć się w maszyny warte kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na firmową stronę internetową ATI Garden lub napisz wiadomość bezpośrednio do nas!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław

Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Zdjęcia